X

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Gerçekleşebilecek doğal afetlere dayanıksız, ekonomik ya da işlevsel ömrünü kaybetmiş binaların yenilenmesi amacıyla 2012 yılında yürürlüğe sokulan Kentsel Dönüşüm Yasası ile dünyanın en büyük mega projelerinden birisi başlatılmış olup, kredi desteği, kira yardımı ve vergi kolaylığı gibi avantajlarla İstanbul büyük bir yenilenme sürecine girmiştir.

Bu süreçte hak sahiplerinin en çok dikkat etmesi gereken konu, yola kimlerle çıkacağıdır. İlerleyen dönemlerde mağduriyetlerin yaşanmaması açısından seçilen firmanın önemi çok büyüktür. Ağahan, yılların verdiği tecrübe ile sizlere Kentsel Dönüşüm alanında en doğru hizmeti sunuyor.

Bünyesindeki inşaat kolu ile ekstra maliyetler yaratmadan, mimari ekibiyle de en işlevsel ve yaratıcı projelerle halihazırda ömrünü tamamlamış konutlarınızı yeniden yaşanabilir ve değerli hale getiriyor.

Asıl amacımız; modern kent anlayışını benimseyerek mevcut binanızı yenileyip depreme dayanıklı, modern bir mimariye sağlıklı ve sağlam kent yaşamını hayata kazandırmaktır. Bu bağlamda kentsel dönüşüm ve planlama hizmetlerini ve kentsel yenileme projelerini titizlikle yerine getirecek uzman kadromuzu oluşturduk.

Siz de yola bizimle devam edip kentsel dönüşüm sürecinden mutlu ve kazançlı çıkmak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.