banner image
BAŞKANDAN

Daha büyük hedeflere, tecrübe ve heyecanla...

BAŞKANDAN!

2008 yılında kurduğum Ağahan, aile mesleğimizi icra ettiğimiz bir nevi devam şirketidir. Yılların ailemize kattığı tecrübenin yanına mimarlık, iç mimarlık, yapı denetim gibi akademik eğitimleri de ekleyerek sevdiğim ve bildiğim mesleğin üzerinden ülkeme, vatanıma katkı sağlamanın gururunu yaşıyorum.

Ağahan olarak, gelişen teknolojinin imkanlarından faydalanmanın yanında, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, hayal ettikleri konforu, rahatlığı, maddi kazancı sağlayacak yapılar tasarlamaya önem veriyoruz. Yeniliklerin sıkı bir takipçisi olarak, yapıların uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını amaçlıyoruz. Yükselen yaşam standartlarının arttırdığı beklentilere cevap verebilecek bir kuruluş olmak için çalışıyoruz.

Ülkemize, toplumumuza ve en önemlisi geleceğimize karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle ilkelerimizden sapmadan misyonumuzu devam ettiriyoruz.

10. yılını tamamlamış bir kuruluş olarak güven, memnuniyet ve kalite ilkeleriyle sağladığımız müşteri sadakati ile yüzlerce aileye ekmek kapısı oluyor ve ayrıca çalışma arkadaşlarımızın yaşam standartlarını imkânlarımız doğrultusunda en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Sizlerle birlikte Ağahan ailesi olarak nice 10 yıllar daha görmek arzusuyla, ilk günkü heyecanımızı koruyarak devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Sevgilerimle...

Muhammet Korkmaz

EKİBİMİZ

Birlikte Güçlüyüz!

YÖNETİM KURULU

Muhammet Korkmaz
Yönetim Kurulu Başkanı
Yavuz Korkmaz
Genel Müdür
Ömer Gül
Genel Müdür Yardımcısı
Sefer Tüylüoğlu
OSGB BİRİM MÜDÜRÜ
Meryem Korkmaz
Finans Müdürü
Engin Yavuz
Mimar

MİMARLIK

Hic kayit yok!

YAPI DENETİM

Emir Hasan Dinç
Kontrol Mühendisi
Reha Ünüvar
Proje ve Uygulama Denetçisi
Musa Külhan
Proje ve Uygulama Denetçisi
Mehmet Yavuz ALTUNER
Proje ve Uygulama Denetçisi
Neslihan Hayırlıoğlu
Proje ve Uygulama Denetçisi

OSGB

Tamer Dilmaç
İş Güvenliği Uzmanı
Didem Altaş
İş Yeri Hekimi
Nazlı Karakoyun
İş Yeri Hemşiresi