banner image
ŞİRKET PROFİLİ

Ağahan'ı yakından tanıyın!

ŞİRKET PROFİLİ!

2008 yılında İç Mimar Muhammet KORKMAZ tarafından kurulan Ağahan; danışmanlık, taahhüt işleri, tasarım, genel müteahhitlik, anahtar teslim inşaat  ve gayrimenkul geliştirme alanında yükselen bir grafiğe sahiptir. Ağahan 2008 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Bu amaç doğrultusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel takım çalışanlarıyla insanlarımıza kaliteli ve rahat yaşam standardı sağlamaktadır. Sektörde kalıcı olma hedefi firmamızın değişmeyen ilkeleri arasındadır.

Tüm projelerimizde siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesi ve profesyonellikten ödün vermeden büyük bir titizlikle çalışmalar sürdürmektedir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece yapım süreci değil sonrasında da müşteri  memnuniyeti dikkate alınarak, gerekli hizmet ve destek devam etmektedir.

Ağahan grup firması tasarlanan tüm projelerinde; çevresel hassasiyetleri göz önünde tutarak daha yaşanılabilir, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alan, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan projelere imza atmaktadır.

 

EKİBİMİZ

Birlikte Güçlüyüz!

YÖNETİM KURULU

Muhammet Korkmaz
Yönetim Kurulu Başkanı
Yavuz Korkmaz
Genel Müdür
Ömer Gül
Genel Müdür Yardımcısı
Sefer Tüylüoğlu
OSGB BİRİM MÜDÜRÜ
Meryem Korkmaz
Finans Müdürü
Engin Yavuz
Mimar

MİMARLIK

Hic kayit yok!

YAPI DENETİM

Emir Hasan Dinç
Kontrol Mühendisi
Reha Ünüvar
Proje ve Uygulama Denetçisi
Musa Külhan
Proje ve Uygulama Denetçisi
Mehmet Yavuz ALTUNER
Proje ve Uygulama Denetçisi
Neslihan Hayırlıoğlu
Proje ve Uygulama Denetçisi

OSGB

Tamer Dilmaç
İş Güvenliği Uzmanı
Didem Altaş
İş Yeri Hekimi
Nazlı Karakoyun
İş Yeri Hemşiresi