TARİHÇE
TARİHÇE
TARİHÇE

2008 yılında İç Mimar Muhammet KORKMAZ tarafından kurulan Ağahan; danışmanlık, taahhüt işleri, tasarım, genel müteahhitlik, anahtar teslim inşaat  ve gayrimenkul geliştirme alanında yükselen bir grafiğe sahiptir. Ağahan 2008 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Bu amaç doğrultusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel takım çalışanlarıyla insanlarımıza kaliteli ve rahat yaşam standardı sağlamaktadır. Sektörde kalıcı olma hedefi firmamızın değişmeyen ilkeleri arasındadır.

Tüm projelerimizde siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesi ve profesyonellikten ödün vermeden büyük bir titizlikle çalışmalar sürdürmektedir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece yapım süreci değil sonrasında da müşteri  memnuniyeti dikkate alınarak, gerekli hizmet ve destek devam etmektedir.

Ağahan grup firması tasarlanan tüm projelerinde; çevresel hassasiyetleri göz önünde tutarak daha yaşanılabilir, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alan, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan projelere imza atmaktadır.